Kariéra

Nabídka pracovních pozic

Společnost MELICHAR CZ s.r.o. hledá pro posílení týmu pracovníky na pozici

Servisní technik (elektrikář)

pro opravy elektrických ručních nářadí a strojů. Praxe vítána.
Pracoviště MELICHAR CZ – SERVIS Úpice.

Skladník – skladnice

manipulace se zbožím, příjem – výdej zboží. Požadujeme řidičský průkaz skupiny "B". Pracoviště MELICHAR CZ - Úpice.

Servisní technik (motorář)

pro opravy zahradní techniky, a jiných motorových zařízení. Praxe podmínkou. Pracoviště MELICHAR CZ - SERVIS Úpice.

Obchodně – technický poradce

Nutná znalost sortimentu elektrického ručního nářadí a strojů. Pracoviště MELICHAR CZ – Prodejna Úpice
Nástup na jednotlivé pozice dle dohody. Životopisy zasílejte na e-mail: blanka.melicharova@melichar.cz

Prodavačka – prodejna Trutnov

Popis pozice:
komunikace se zákazníky, prodej zboží, objednávání zboží,
zpracovávání zakázek
Požadujeme:
slušné vystupování, flexibilitu, samostatnost, znalost práce na PC,
praxe v obchodě výhodou
Nabízíme:
práci na HPP, zaměstnanecké benefity, nástup možný ihned.

V případě Vašeho zájmu volejte - Petr Stoklásek - tel.: 777 912 130