Služby

Autorizovaný servis

Součástí společnosti MELICHAR CZ s.r.o. je autorizovaný servis zahradní techniky, elektrických strojů a nástrojů, který provádí:
Zaměstnanci servisu jsou pravidelně školeni a veškeré opravy jsou prováděny podle norem předepsaných výrobcem. Náš servis disponuje nejmodernějším vybavením a vlastními skladovými zásobami náhradních dílů.

Výroba klíčů

V prodejnách MELICHAR CZ v Úpici a Červeném Kostelci Vám nejnovějšími technologiemi na nejmodernějších strojích vyrobíme:
V prodejně MELICHAR CZ v Trutnově Vám nejnovějšími technologiemi na nejmodernějších strojích vyrobíme:
Pro oblast Broumovska a Náchodska je sběrné místo v prodejnách MELICHAR CZ v Červeném Kostelci a Úpici.

Showroom obráběcích strojů

V prodejně MELICHAR CZ v Úpici vystavujeme kovoobráběcí, dřevoobráběcí stroje a příslušenství. Showroom patří svým rozsahem a množstvím strojů k největším v České republice.

Odvoz zboží

Pokud nejste vlastníkem vozidla, které je schopno odvézt Vámi vybrané zboží, nezoufejte! Společnost MELICHAR CZ s.r.o. je Vám schopna zajistit odvoz zboží až k Vaším dveřím a při domluvě Vám naši pracovníci pomůžou i s instalací výrobků, jako jsou krbová kamna a jiné. Pro rozvoz zboží v našem regionu využíváme vlastní vozový park a pro rozvoz po celé České republice služeb osvědčených přepravních společností.
Vše záleží na vzájemné dohodě a pamatujte, že jsme Vám vždy k službám.