Na český trh přichází novinka ve světě grilování GF GRILL.

Nyní máte jedinečnou příležitost objevit náš společenský a víceúčelový gril na dřevěné uhlí a dřevo, který si zamilujete pro jeho vyjímečnost skupinového grilování. Při grilování s GF GRILLem se pohromadě zabavíte přípravou Vašeho pokrmu, který si ugrilujete tak, jak ho máte rádi. Jste si sami vlastními tvůrci nezapomenutelných chvil a zážitků se svými blízkými a nikdo už nemusí stát stranou u grilu, zatímco ostatní se baví.

  •  Výrobek od českého výrobce.
  •  Vyrobeno z kvalitních zdravotně nezávadných materiálů.
  •  Výrobek chráněný pro ČR a země EU.
  •  Záruka na všechny díly.
Základní rozměry:
Gril je ve tvaru osmiúhelníku o rozměru 220 cm. Výška je srovnatelná s běžným stolem (cca 72cm), lze tedy použít jakýkoliv zahradní nábytek. Pro představu – jedno grilovací místo má v nejširším bodě 89 cm.
Použité materiály:
Gril se kompletně vyrábí v České republice. Při výběru použitých materiálů jsme kladli důraz na vysokou kvalitu s ohledem na dlouhou životnost a nezávadnost při styku s potravinami. Vana grilu je vyrobená ze silného ocelového plechu. Rošty, rožeň, jehly a veškeré plochy které jsou v přímém styku s potravinami jsou vyrobeny z potravinářské nerezové oceli. Stolky po obvodu grilu jsou z bukového dřeva. Veškeré povrchové nátěry jsou určeny pro styk s potravinami s atestem pro použití i na dětské hračky.
Umístění grilu:
Gril se hodí jak na zahrady a terasy, tak i pro profesionální využití. Ideálním podkladem je dlažba, která se snadno udržuje. Nevhodná je dřevěná podlaha či terasa.
Roztápění a spotřeba
Na jedno grilování v plném počtu postačí 20kg pytel briket či dřevěného uhlí, výhřevnost 3–4 hodiny. S pomocí startéru z naší nabídky jste schopni rozpálit gril do 40 minut.
Doplňkové příslušenství grilu
Nabízíme řadu zajímavých doplňků, se kterými se rozšíří vaše možnosti grilování. K našemu příslušenství patří nerezová plotna, grilovací jehla s elektrickým pohonem, samostatná vložka na dřevěné uhlí, speciálně dlouhý pohrabáč, náhradní krycí plachta, startér a plánujeme další vychytávky.

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná

Kontaktovat nás můžete i pomocí formuláře
Zobrazit všechna hodnocení