Akce

MEVA
Jsme autorizovaný prodejce

me_TB02007_ce

8690811020230

3 290 Kč s DPH

Skladem

ks

MEVA Relax TB02007 jsou plynová kamna pro interní využití, která nabízí hned tři možnosti pro výkon. Kamna nemají žádný kabel, proto je můžete umístit téměř do každé místnosti, do přihrádky topidla se velmi snadně nainstaluje plynová lahev, která není součástí balení. Topidlo MEVA disponuje funkcí pro hlídání nebezpečných spalin, aby se předešlo poškození či ublížení na zdraví, zároveň je však doporučeno použití v dobře větraných prostorech. Toto topidlo je vhodné pro chalupy, chaty, domy i dílny a další.


Klíčové vlastnosti plynového topidla MEVA

  • Plynová kamna s hlídačem spalin
  • Kamna jsou vhodná pro domácí využití
  • Bezproblémový přesun pomocí koleček na spodní straně topidla
  • Snadná obsluha
  • Termopojistka
  • Tři polohy výkonu kamen MEVA

Bezkabelová konstrukce

Práce s tímto topidlem je opravdu jednoduchá, nemají žádný kabel, tudíž s ním můžete topit i v místnostech, kde není přívod elektrické sítě. Uvnitř kamen se nachází prostor na propan-butanovou lahev. Připojení systému k lahvi je snadné, pouze se k hlavě lahve připojí hadice s bezpečnostním uzávěrem a vše je připraveno k použití. Součástí tohoto topného systému je regulátor tlaku a hadice.

Tlaková PB 10Kg láhev není součástí dodávky.

Snadný přesun a ovládání topidla

Na spodní straně topidla naleznete čtveřici všesměrových koleček pro snadný přesun kamen z místnosti do jiné místnosti. Pro zapnutí topidla stačí nainstalovat plynovou lahev a otočit knoflíkem pro automatické zapálení plynu. Kamna MEVA disponují hned několika pojistkami, při jejichž aktivaci se celý systém vypne, aby se předešlo úrazu či poškození přístroje. Mezi tyto pojistky patří tepelné čidlo, hlídač spalin a automatickým vypnutí při převrhnutí kamen

Výkon - 4,2 kW
Spotřeba plynu - 305 g/h
Rozměry - 430 x 520 x 720 mm
Barva - Černá
Hmotnost - 14 kg
Zapalování - Piezo

Videonávod na rozpálení kamen:

Distribuce
CZ
Kontaktovat nás můžete i pomocí formuláře
Zobrazit všechna hodnocení