Lednový výprodej zde nyní 5% sleva se slevovým kupónem LEDEN5

Doprava zdarma + Dárek

Tescoma
Jsme autorizovaný prodejce

te_780210_ce

8595028477306

5 699 Kč s DPH
EXTOL PREMIUM nůž zavírací, nerez, 205/115mm 8855120 - Rychlé info

Skladem

ks

Nerezové nádobí pro náročné

 

Hledáte klasické nerezové nádobí, ale chcete maximální kvalitu i provedení? Luxusní nádobí PRESIDENT představuje vše, po čem jste kdy v kuchyni toužili. Atraktivní design se sklonerezovou poklicí, extra silné sendvičové dno s vynikajícími termoakumulačními vlastnostmi a mimořádnou kvalitu, kterou ocení i ti nejnáročnější zákazníci.
 

Souprava nádobí PRESIDENT – vše co nutně potřebujete

 

Sada obsahuje ty nejčastěji používané velikosti hrnců a kastrolů a šikovný rendlík s cedicí poklicí opatřenou velkými a malými otvory pro komfortní cezení. Všechny nádoby pak mají praktickou odměřovací stupnici:
 

  • hrnec PRESIDENT s poklicí ¤ 22 cm, 5.5 l
  • hrnec PRESIDENT s poklicí ¤ 18 cm, 3.0 l
  • kastrol PRESIDENT s poklicí ¤ 22 cm, 4.0 l
  • kastrol PRESIDENT s poklicí ¤ 18 cm, 2.0 l
  • rendlík PRESIDENT s cedicí poklicí ¤ 16 cm, 1.5 l

Nádobí 18/10

 Nádobí PRESIDENT je vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli 18/10, je tedy vysoce odolné proti korozi i při pravidelném a dlouhodobém vaření a mytí v myčkách nádobí. Pro poklice jsme použili kvalitní, mimořádně odolné sklo.

Všechny nádoby mají extra silná sendvičová dna, díky nimž je teplo ze sporáku předáváno dovnitř nádob plynule, bez výkyvů a rovnoměrně po celé ploše dna. Příprava jídla je tak snazší, bez nepříjemného připalování a umožňuje významnou úsporu energie – probíhá i při nízkém výkonu sporáku a jídlo si dlouho uchovává svou teplotu.

Masivní vodotěsné úchyty jsme konstrukčně vyřešili tak, aby po vytažení z myčky „z uší“ nádobí nevytékala voda a mohli jste jej ihned uložit do kuchyňské linky. 

Protože sada splňuje beze zbytku nároky na intenzivní a dlouhodobé používání, dáme vám na ni mimořádnou záruku 5 let

Distribuce
CZ
Kontaktovat nás můžete i pomocí formuláře
Zobrazit všechna hodnocení