TrueCam
Jsme autorizovaný prodejce

el_GPSSPEED2016

8594175350579

1 090 Kč s DPH

U dodavatele Odeslání do 3- 6 pracovních dnů

ks

Nově lze v GPS modulu volit z 8 hlasových upozornění a měnit úroveň hlasitosti.

 

Pomocí GPS modulu můžete zaznamenávat svou GPS polohu i rychlost. Můžete si zvolit, jestli se data na záznamu budou zobrazovat, či nikoliv a budou se zapisovat pouze do GPS logu na paměťovou kartu. Součástí je i aplikace, díky které se pak můžete připojit na Google Maps. GPS modul je velice rychlý a odpadá tak zdlouhavé čekání na spojení se satelitem, jako tomu často bývá u konkurenčních výrobků.

Tento GPS modul také obsahuje tzv. pasivní detekci radarů, kdy spolupracuje s databází stacionárních radarů, úsekových radarů a křižovatek s detekcí jízdy na červenou. V případě, že se blížíte k radaru, budete upozorněni zvukovým signálem. Modul obsahuje databázi radarů a křižovatek v celé Evropě.

GPS modul je odnímatelný.

GPS modul zároveň obsahuje hlasovou funkci, díky které vás TrueCam osloví a sdělí vám potřebné informace, například o spojení GPS se satelity. Hlasovou funkci můžete kdykoliv deaktivovat.

 

Obsah balení:

GPS modul s hlasovou funkcí

Kompatibilita:

  • TrueCam A4 - Částečná kompatibilita. Podporuje pouze jednotlivá hlasová upozornění. Ke stažení zde: https://www.truecam.cz/firmware/
  • TrueCam A5 / A5ss
  • TrueCam A5 Pro WiFi
  • TrueCam A6
  • TrueCam A7 / A7s
Distribuce
CZ
Kontaktovat nás můžete i pomocí formuláře